Pre Váš pohodlnejší nákup používame súbory cookies. Viac informácií

Ultra ľahká a 100% nepremokavá bunda

Napísal(a) virtue 06.12.2017 0 komentárov Moto oblečenie,

Ľahká, skladná a 100% nepremokavá. Tieto 3 veci Vám zaručí bunda Scott Ergonomic Pro DP

 

V dnešnej dobe má už väčšina značkového oblečenia v sebe nepremokavú a neprefúkavú membránu, čo je veľmi oceniteľné a komfortne. Ale povedzte si úprimne. Koľkokrát sa Vám stalo, že sa s Vami matka príroda zahrávala... Vybehli ste sa ,,naľahko,, previezť v krásnom slnečnom počasí a zrazu z ničoho nič dážď, či búrka. V takomto prípade Vás ako prvé napadne, ako Vám chýba niečo ľahké, nepremokavé. A presne pre takýto prípad je pohodlné zvoliť nepremokavú ultra ľahkú bundu značky Scott Ergonomic Pro DP, ktorá odolá každému vplyvu počasia, či už nepríjemne prší, alebo fúka.

 

Skladná bunda do nepriaznivého počasia

 

Bunda Scott Ergonomic Pro DP sa nosí veľmi komfortne, nakoľko aj vo veľkej rýchlosti Vám nikde nič neplantá a zbytočne nezavadzia. Šikovným pomocníkom je aj šnúrka okolo pásu, ktorá sa dá pritiahnuť, aby na Vás nebola mokrá ani nitka. Nepremokavá bunda Scott Ergonomic je nekompromisná ochrana pred vodou a vetrom. Strečový a vzdušný materiál s laminátovou DRY Osphere membránou je 100% odolný proti nepriaznivému počasiu. Vaše oblečenie pod bundou ochráni materiál, vodeodolné zipsy, nastaviteľný limec a spomínaná fixačná šnúrka na páse. A nakoľko je v nepriaznivom počasí potrebné, aby Vás bolo na vozovke vidieť, vďaka jej neprehliadnuteľnej farbe, bude o to postarané.

moto bunda do dažďa

 

100% spoľahlivosť

Keď sa dostanete konečne do sucha, zistite, že bunda Scott Ergonomic splnila svoj účel na 100% a neprepustila ani kvapku vody. Tiež Vás poteší, že bunda veľmi rýchlo schne. Pri izbovej teplote je to tak cca za 20 min. Po uschnutí ju zabalíte do šikovného puzdra, ktorý dostanete k bunde.

Svojou spoľahlivosťou, malou skladnosťou a nízkou hmotnosťou, by Vám nemala chýbať vo Vašej výbave na cesty.  Na našom e-shope v krásnej neprehliadnuteľnej žltej farbe vo viacerých veľkostiach https://www.motopro.sk/moto-oblecenie/moto-oblecenie-do-dazda

 

Už len nepremokavé nohavice a máte celý komplet

Ak potrebujete kryť pred dažďom aj spodnú časť teľa, určite siahnite po nepremokavých nohaviciach Scott Ergonomic. Vďaka rovnakému materiálu, akú má aj bunda, Vás udržia pohodlne v suchu. Komfortnou výhodou do nepriaznivého počasia je pri nohaviciach ich vyššia ľadvinová časť, ktorá Vás ochráni pred vetrom aj dažďom. V našom e-shope v čiernej farbe https://www.motopro.sk/moto-oblecenie/moto-oblecenie-do-dazda