Pre Váš pohodlnejší nákup používame súbory cookies. Viac informácií

Prelom v stravovaní na cestách – skladné, rýchlo pripravené a teplé jedlo

Napísal(a) virtue 22.03.2018 0 komentárov

Poznáte, aké ťažké je, zbaliť sa na výlet na dovolenku do malého kufríka...Zbalíte doklady, oblečenie a na nejakú ,,svačinku,, v podobe konzervy už nie je miesto a pritom by sa tak hodila + varič, keď už by sme si chceli dopriať niečo teplé. A to sa nepovažujem za ,,fajnovku“, že by som nevydržala o skladnom rožku a paštéte, ale teplé jedlo je teplé jedlo, no ale kde všetko potrebne na to zmestiť?

Donedávna to problém možno bol, ale teraz už nie, vďaka prelomovému Adventure menu. Ide o skladné, rýchlo pripravené a teplé jedlo bez pridania ,,éčok,, a inej chémie. A Vy si môžete pripraviť kvalitné a plnohodnotné jedlo kdekoľvek, len za pár minút.

 

Skúste a samy budete prekvapený, na aké vysoko kvalitne jedlo v obale natrafíte.

 

 

A ako je možne, že jedlo chutí tak dobre, ako keby bolo pripravované vo vlastnej kuchyni? Výrobcovia tohto skvelého jedla sú naši blízky Český susedia, ktorí sa prezentujú tým, že do Adventure menu vyberajú len tie najkvalitnejšie suroviny od lokálnych dodávateľov, bez použitia emulgátorov, konzervantov a iných chemických prísad.

 

Jedlo dlho vydrží a svoju chuť si uchová vďaka procesu sterilizácie, ktorú používali už naši starí rodičia pri zaváraní. Kvôli pokroku a použitiu moderných technológii však vynašli nový spôsob sterilizácie, ktorý dokáže toto jedlo uchovať v tekutom stave. Svoju čerstvosť si zachová zabalené až 3 roky. Takže sa nič nestane, keď naň v kufríku zabudnete a použijete ho až ďalšiu sezónu.

 

 

Keď Vás na ceste prepadne vlčí hlad, môžete ostať  v kľude, lebo príprava je veľmi rýchla. Za 12 minút si môžete vychutnať kvalitné, chutné a teplé jedlo kľudne aj na parkovisku, samozrejme ak Vám nevadí prostredie.

 

Pravdepodobne sa pýtate ako si dopriať teplé jedlo na parkovisku, bez variča. Tajomstvo spočíva v ohrevnej kapsule a v samoohrievacom obale tzv. Zipper-bagu, ktorý pôsobí ako rúra a je viackrát použiteľný. Ešte pridáte trochu vody, ktorú máte určite so sebou a keď nie, stačí aj voda z poblíž tečúceho potoka a môžete pripravovať.

Ohrevná kapsula je jednorazová a funguje na princípe exotermickej reakcie medzi nehaseným vápnom a vodou. Tá vytvorí teplotu až 100 °C a takto horúca para ohreje jedlo i v extrémnych podmienkach za 12 minút. Kapsula je rozložiteľná, takže sa môže zakopať aj v prírode.

 

Podľa toho, na čo máte zrovna chuť, či už na slané alebo sladké, na našom e-shope si môžete vybrať z rôznych variantov https://www.motopro.sk/kufre%20a%20dr%C5%BEiaky/adventure-menu

 

Skúsite raz a určite Vám už nebude chýbať v kufri alebo batohu, pretože sa plnohodnotne najete, ako doma, no namiesto toho budete sedieť v krásnej prírode, alebo pri jazeru, bez starosti umývania zašpineného riadu.