Pre Váš pohodlnejší nákup používame súbory cookies. Viac informácií

Ako v bavlnke s dámskymi a pánskymi bundami Rukka: Flexius a Flexina

Napísal(a) virtue 27.02.2018 0 komentárov Moto oblečenie,

Cítiť sa ako v bavlnke? Ide to. Oblečenie nikdy nebolo pohodlnejšie a tak perfektne pružné. Dámske a pánske bundy Rukka – Flexius a Flexina  Vám poskytnú maximálne komfortné nosenie.

 

Maximálny komfort nosenia

Pánska bunda Rukka Flexius a jej dámsky spoločník Rukka Flexina sú vyrobené pre tých, ktorí vyžadujú maximálny komfort nosenia a priľnavosť k telu. Obidve bundy sú vyrobené z elastického materiálu Cordura Stretch, ktorý ponúka vynikajúcu mobilitu v kombinácii s rovnakou odolnosťou proti oderu, ako štandardná Cordura. Okrem toho reflexný Cordura materiál ponúka jedinečnú viditeľnosť v tme, a tým aj ochranu. Maximálnu ochranu pred dažďom a poveternostnými vplyvmi zabezpečí membrána Gore-Tex Z-Liner, ktorú bunda obsahuje.

 

Perfektná v každom období

Pre chladné dni navrhli dizajnéri vymeniteľnú 60g termálnu výstelku, ktorá pomáha regulovať teplotu teľa, zatiaľ čo na horúce dni je bunda na oboch stranách zabezpečená otvormi so zipsom.  Poskytuje tiež spojenie bundy s nohavicami so zipsom, čím zabezpečuje komfortnú jazdu. Bunda má tiež patentované priedušné RVP-Air protektory. Bundy Rukka Flexius a Flexina sa vyznačujú odnímateľným golierom z elastického strečového materiálu Gore-Tex. Certifikované chrániče Rukka D3O  sú na lakťoch, ramenách a chrbte. Spájajú tak optimálny komfort s maximálnou ochranou, vďaka ich mäkkému materiálu, ktorý okamžite násobí tlmenie prípadných nárazov. Okrem toho sú exponované oblasti chránené vysoko odolnými výstužami. Bundy Rukka Flexius a Flexina Vám zabezpečia nielen komfort ale aj bezpečnosť.

(zdroj: www.rukka.com)

 

Flexina bundy

https://www.motopro.sk/moto-oblecenie/bundy/damske-bundy/rukka-fbq/rukka-bunda-damska-flexina-vel-36

Flexius bundy

   

https://www.motopro.sk/moto-oblecenie/bundy/panske-bundy/rukka/rukka-bunda-panska-flexius-vel-48