Pre Váš pohodlnejší nákup používame súbory cookies. Viac informácií

Špeciálna ochrana vyvinutá pre spoločnosť RUKKA

Napísal(a) virtue 06.12.2017 0 komentárov Moto oblečenie,

Chrániče D3O AIR SYSTEM

 

Spoločnosti D3O a Rukka spolupracovali na vývoji jedinečného materiálu D3O len pre spoločnosť Rukka, ktorá sa potom použila pri výrobe exkluzívne navrhnutého sortimentu na ochranu končatín a chrbta.

Všetko moto oblečenie značky Rukka má v sebe patentované kvalitné a priedušné chrániče Rukka Air, ktoré spĺňajú normu CE EN 1621-2 2012 a  fungujú rovnako kvalitne v každom type počasia.

 

Systém RUKKA D3O AIR je patentovaný, CE schválený a priedušný chránič.

 

D30 Air je patentovaný ochranný materiál, ktorý kombinuje vylepšenú chémiu s produktovým inžinierstvom na výrobu vysoko účinných riešení absorpcie nárazov a ochrany proti nárazu. Tento exkluzívny materiál D3O Air bol vyvinutý špeciálne pre chrániče Rukka a má niekoľko jedinečných vlastností, ktoré poskytujú vylepšenú všestrannú a flexibilnú ochranu.

 

VÝHODY Rukka D3O Air:

- vysoko výkonná absorpcia nárazu

- dôveryhodná ochrana

- maximálna flexibilita

- veľké pohodlie

- testovaný podľa noriem CE

- spĺňajú normy EÚ EN 1621-1 2012 a EN 1621-2 2014

- ochrana hrudníka podľa smernice 89/686 / EHS OOP

 

Ako funguje Rukka D3O Air?

Materiál obsahuje inteligentné molekuly, ktoré sa voľne pohybujú, ale pri náraze sa pevne spoja, aby pohltili jeho energiu a znova sa vrátili do svojho flexibilného stavu.

D30 Air po náraze nestvrdne, ale jeho molekuly sa spoja, aby absorbovali a rozptýlili energiu nárazu a tým minimalizovali riziko poranenia. Jeho ochranné vlastnosti sa zachovajú aj po opakovanom náraze.

(zdroj: www.rukka.com)

 

Komfort, flexibilita a ochrana sú pri chráničoch Rukka D30 Air isté

Bezpečnosť je pre každého motorkára prvoradá. Ale keď sa už vyberiete prevetrať sa na svojom stroji a zresetovať hlavu, len tak naľahko, v oblečení, ktoré nedisponuje ochrannými prvkami, je priam potrebné, navliecť na seba aspoň chrániče. 

 

A rovnako bezpečne treba myslieť aj na svojich zraniteľných pasažierov. Koľkokrát ste chlapi motorkári, viezli na svojej dvojkolesovej pýche svoje nežnejšie polovičky? Aj keď pre seba máte perfektnú 100% ochranu v špeciálnom oblečení, pre spomínané príležitosti, by ste mali mať doma v zálohe aj moto ochranu  v podobe chráničov.

 

A čo poskytne spoľahlivejšiu  a komfortnejšiu ochranu viac než chrániče Rukka D30 Air. Určite siahni po chráničoch chrbta, ramien, kolien alebo ľadvín na našom e-shope https://www.motopro.sk/moto-oblecenie/chranice#/rukka-m52/sort=p.sort_order/order=ASC/limit=16